Werkvoorbereider E
Industriële AutomatiseringRegio Deventer€ 4500-5000 Highlights – Een platte organisatie waar vrijheid en verantwoordelijkheid hand-in-hand gaan; – Uitdagende projecten binnen de proces industrie; – Werken voor een partij die werkt met de nieuwste systemen. Wat ga jij doen? Als Werkvoorbereider E ben jij de schakel tussen de klant, het projectteam en de uitvoering. Jij zorgt dat […]
Lees meerHighlights
– Een platte organisatie waar vrijheid en verantwoordelijkheid hand-in-hand gaan;
– Uitdagende projecten binnen de proces industrie;
– Werken voor een partij die werkt met de nieuwste systemen.
Wat ga jij doen?
Als Werkvoorbereider E ben jij de schakel tussen de klant, het projectteam en de uitvoering. Jij zorgt dat nieuwe projecten vanaf de eerste opname tot en met de startfase soepel verlopen. Je beoordeelt de opdracht, stemt de werkzaamheden af en coördineert alle voorbereidingen die nodig zijn om projecten succesvol uit te voeren.
In jouw rol van Werkvoorbereider E zorg je dat de juiste materialen en diensten tijdig beschikbaar zijn. Je stelt bestellijsten op, bewaakt levertijden en houdt de voortgang scherp in de gaten. Daarnaast ben jij verantwoordelijk voor het opstellen van calculaties in de voorbereidende fase, zodat het project een solide basis heeft.
Ook het contact met opdrachtgevers, leveranciers en onderaannemers behoort tot jouw takenpakket. Jij onderhoudt deze relaties zorgvuldig en zorgt dat afspraken helder en haalbaar zijn. Waar nodig pak je technische of engineering vraagstukken zelfstandig op, zodat je projecten altijd goed voorbereid richting uitvoering kunnen gaan.
Jouw verantwoordelijkheden
– Jij neemt nieuwe projecten bij de klant op, beoordeelt ze en zorgt voor de coördinatie;
– Je regelt de juiste materialen en diensten, stelt bestellijsten op en houdt levertijden strak in de gaten;
– In de voorbereidende fase maak jij de calculaties voor het project;
– Je zorgt dat alles klaarstaat voor een vliegende start in de uitvoering;
– Je onderhoudt goede relaties met opdrachtgevers, leveranciers en onderaannemers;
– Waar nodig pak jij technische of engineering vraagstukken zelf op.
Wat wij bieden?
– Salaris €3.000,- tot €5.000,- bruto per maand;
– Winstedeling bij het behalen van een winstgevend jaar met de organisatie;
– 25 vakantiedagen en 13 ATV dagen per jaar;
– Flexibele werktijden (07:00 – 9:00 starten);
– Thuiswerkmogelijkheden (meerdere dagen per week).
Wat wij zoeken?
– Je hebt een afgeronde MBO-opleiding (Elektrotechniek, I.A. of Mechatronica);
– Minimaal 1 jaar werkervaring in een vergelijkbare rol of meerdere jaren ervaring als monteur elektrotechniek, maar toe aan een stap naar kantoor;
– Jij bent bekend binnen de wereld van industriële automatisering, machinebouw-, proces- of productie-industrie of waterschappen;
– Je bent leergierig, nauwkeurig en communicatief vaardig;
– Je staat open voor nieuwe technieken en wilt jezelf door ontwikkelen.
Organisatie
Onze opdrachtgever is een erkend ingenieursbureau en levert innovatieve oplossingen voor de industrie. Kenmerkende eigenschappen van de bedrijfscultuur zijn:
ondernemerschap, eigen verantwoordelijkheid en passie voor techniek.
Hebben ik jou weten te enthousiasmeren?
Voor meer informatie over de functie Werkvoorbereider E kan je contact opnemen met Thijs de Jong op telefoonnummer 06 15 48 67 98 of E-mail: Thijs.dejong@comaen.nl
Waarom anderen jou voorgingen in het werken via Comaen
Bekijk dan hier ons YouTube kanaal of lees de beoordelingen van andere engineers op comaen.nl/reviews.
Share
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Tumblr
WhatsApp
VK
Mail